1 Atsiliepimai SKU: b147

DC24V vienos ašies Saulės sekimo saulės tracker valdytojas

Yra sandėlyje


Nauja Versija ( viena baterija reikia tik , kad sena versija yra 2 baterijos, reikia vairuoti sistema )

taigi jis gali padėti išsaugoti daugiau .

Svarbi pastaba: Sekimo numerį, 100% galima bet šalių laivą, kad būtų .

Niekada Sukčiavimą .

Sun tracker su LED jutiklis

1 set

Įėjimo galia : Baterija 24 DCV ,

Šios grandinės yra 1 baterija reikia ( išskirti šis punktas ), tai variklinių pasukite į dešinę ir pasukite į kairę ( duomenys gali būti patikrinti iš pridedama instrukcija pakuotėje )

Prekės kabelis išskirti .

Tai saulės sekimo valdytojas bus vairuoti variklio padėtis, ką norite sekti saulę ant vienos ašies. Ji gali būti naudojama padėtis saulės elementų, reflektorius, šilumos, vandens, ar dar ką nors. Reguliatorius yra sumontuotas ant objekto būti valdoma su jutikliai, išdėstyti išilgai sukimosi ašies. Naudojant labiausiai visus D.C. varikliu iki 24 DCV @ 10 amperų, ji gali lengvai sukelti saulės kolektorius, atšvaitas arba masyvą, atlikite saulė per vieną ašį. Varikliai tinka ši sistema gali judėti gana dideles apkrovas, kaip ilgai, kaip tinkamai pajungti arba švino varžtai naudojami. Valdytojas naudoja skirtumo aptikimo metodas ir gali vairuoti motorinių bet kuria kryptimi. PRODUKTŲ ĮŽANGA

Produkto Klasifikacija:

1. Vienos Ašies Tipas (Modelis Nr. SST-001-24V )

Mūsų vienos ašies saulės sekimo funkcija sekti saulės judėjimą per laiką nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Ji gali padėti savo saulės kolektorius sugeria daugiau 35%-45% saulės energijos, palyginti su kolektorius, kuri nėra įdiegta saulės tracker.

Pastaba : forma heatsink yra šiek tiek skiriasi su nuotrauka

2. Dvi Ašis Tipas (Modelis Nr. SST-002 )

Mūsų dviejų ašių saulės sekimo taip pat turi funkciją sekti saulės judėjimą per laiką nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Be to, jis gali aptikti nuokrypis saulėtekio kampas skirtingų sezonų ir automatiškai reguliuoti kampas tracker chase saulės, ir kad ji gali absorbuoti daugiau 55%-75% saulės energijos, palyginti su kolektorius, kuri nėra įdiegta saulės tracker.

Pastaba : mes pažadame 100% bandymo ir 100% darbo .

Šis punktas tiktų bet koks vienas, kuris norėtų statyti saulės sekimo sistemą, kurią jiems savarankiškai . Pastaba : Mes sukūrėme šią saulės tracker tiesiog nori, kad daugiau žmonių galėtų naudotis aukštos kokybės įranga, savo saulės produktai, mes tikimės, kad didesnis fizinis energijos, sumažinti taršos kiekį produktų, todėl, kad jūsų vaikai gali kvėpuoti grynu oru. Tikimės, kad jums bus remti aplinkos apsaugą. Be to, Mes tikimės, kad jūs galite suteikti savo komentarą naudoti šį produktą, leiskite mums padaryti geriau ateityje, dėka mūsų produktus. Jei bet kokią idėją :

Prašome susisiekti su mumis el. paštu

Įspėjimas :

Nebandykite pakeisti naudotis šiuo produktu

arba keisti įvesties įtampos ir grandinė.

Tai gali sukelti žalą į produkto ar sudeginti,

Prašome sekite instrukcijas reikia prijungti visi laidai,

kitu atveju produktas gali tinkamai neveikti arba sugadintas ir

Bendrovė nesudaro jokios kompensacijos bet kokio netinkamo naudojimo .

€25.36

Dalintis

Saulės Tracker Valdytojas, Saulės Valdiklis, Valdiklis Saulės, Pigūs Saulės Tracker Valdytojas, Aukštos Kokybės Saulės Valdiklis, Kinija Valdiklis Saulės Tiekėjų.

Vardinė įtampa 24v
Modelio Numeris SST-001-24V
Prašymas Saulės Sistemos Reguliatorius
Maksimali Srovė 4amps
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 0.5kg (1.10lb.)
Pakuotės Dydis 12cm x 12cm x 12cm (4.72in x 4.72in x 4.72in)
Paieška