0 Atsiliepimai SKU: b1507

Autel MaxiCheck Pro OBD2 Automobilių Diagnostikos Įrankis EPB/ABS/SRS/SAS/Oro pagalvės/Oil Service Reset/BMS/DPF Speciali funkcija Auto Scanner

Yra sandėlyje


Mes esame įgaliotasis pardavėjas Autel. Pažadame, 100% originali ir originalūs!! jei ne Mes dviguba kompensacija!!

MaxiCheck Pro

Į MaxiCheck Pro paslaugų įrankis, remiantis Autel naujausias diagnostikos platformos, yra paprasta ir lengva naudoti. Ji specialiai sukurta profesionalų technikai ir kūno parduotuvės, paslaugų atskirų sistemų, tokių kaip EPB, Oil Service, ABS, SRS, BMS, DPF ir daugiau. MaxiCheck Pro " padeda greitai ir lengvai sprendimai į kasdienius darbus dirbtuvėse, kuris negali būti užbaigtas be diagnostikos įrankis. Tai yra idealus paslaugų priemonė šiandienos technikai kaina, kiekvienas gali sau leisti.

Savybės: Crystal Clear TFT Spalvotas Skardžiai Patobulintas OBD2 Aprėptį, Vidaus, Azijos ir Europos Transporto priemonių USB Interneto Updateabl Tik Vienerius (1) Metus Orderio Daugiakalbis Paramą Atidaro & Uždaro Elektroninį Stabdžių Suportai Skaito & Išvalo EPB/SBC gedimų Kodų išsijungia ECU ir Stabdymo Įspėjamoji Lemputė Diagnozes EPB/SBC Suportas Functionalit Atstato Naftos Paslaugų Ligh Atstato Paslaugos Rida & techninės priežiūros Intervalus Nustato Tikrinimo Mileag Atstato Vairo Kampas Jutikliai (SAS ABS Aprėptis 50+ Transporto priemonė – JAV Vidaus, Azijos & Europea SRS Aprėptis 50+ Transporto priemonė – JAV Vidaus, Azijos & Europea Dyzelino kietųjų Dalelių Filtras Functionalit ABS Bi-directional Functionalit Atstato akumuliatoriaus pritaikymo ir registrų baterija replacemen Skaito, įrašo ir Atkuria OBD2 Gyventi Duomenų Diagrama

Specifikacijos : Ekranas TFT spalvotas ekranas (320 x 240 dpi ) darbinė Temperatūra nuo 0°C iki 60°C (nuo 32°F iki 140 °F) Sandėliavimo Temperatūra -20°C iki 70°C (-4°F iki 158 °F) Išorinis Maitinimo 12.0 į 18.0 V maitinimo teikiamos transporto priemonės akumuliatoriaus arba adapterio Matmenys Ilgis: 212 mm (8.35")

Plotis: 110.5 mm (4.35")

Aukštis: 37.5 mm (1.48") Svoris 0.28 kg (be laido) 0.484 kg(su laidais)

Autel MaxiCheck Pro OBD2 Aprašymas:

Papildomos apsaugos Sistemos (SRS) oro Pagalvių

Leidžia technikas skaityti ir išvalyti gedimų kodai), o taip pat iš naujo oro pagalvės ir SRS įspėjamosios lemputės. Puikiai tinka kūno parduotuvių.

Oil Service Reset

Leidžia nustatyti iš naujo paslaugų apšvietimą ir techninės priežiūros intervalai dėl įvairių transporto priemonių, įskaitant naujausius BMW, Mercedes, Volvo, VW/Audi, Fiat,, už "Mazda" ir t. t. Tai yra laiko ir pinigų taupymo paslaugų garažas, paslauga šviesos paaiškėjo, nenaudojant brangių OEM skaitytuvo.

Vairo Kampo Daviklis (SAS) Kalibravimo

Skirtas ruošinių nulinės padėties kalibravimo Vairo Kampo Daviklis vis daugiau transporto priemonių, kuriose įrengta ESP (Elektroninė Stabilumo Programa)

DPF Paslaugos

DPF funkcija leidžia atlikti daugybę funkcijų, dėl Dyzelino Dalelių Filtro sistema, nereikia siųsti automobilio pagrindinis pardavėjo. Įrankis bus priimti/ištrinti DPF-susijusios kodus, iš naujo nustatyti DPF šviesos po filtras pakeistas, micromanage injekcijos norma, ir sudeginti surinktos dalelės, kai maksimali užpildyti lygis yra pasiektas atliekant statinis/dinaminis regeneraciją.

BMS

BMS (Baterijos Valdymo Sistema) leidžia skenavimo įrankis įvertinti baterija valstybės,stebėti iš arti jungimo srovės, registruoti pakeitus bateriją, įjungti poilsio transporto priemonės būklę ir baterijos įkrovimas per diagnostikos lizdą.

EPB Funkcija Tinka transporto priemonės:

Už BENZ, BMW,, Dėl Bmw, "Ford", Už LandRover, Už Peugeot, Už "Porsche", Už Renault, Toyota, Volvo, VW.

NAFTOS Reset Funkcija Tinka transporto priemonės:

Už BENZ, BENZ Sprinter, BMW, Skirti Bmw, "Fiat", "Ford", LandRover, Už "Porsche", Už Renault, Smart, Už Suba ru, Už Suzuki, Toyota, Volvo, VW

SAS Funkcija Tinka transporto priemonės:

Už BENZ, BMW,, Už "Chrysler", Skirta Bmw, "Fiat", Už LandRover, Už Peugeot, Už Renault, Už Suba ru, Už Suzuki, Toyota

DPF Funkcija Tinka transporto priemonės:

BMS Funkcija Tinka transporto priemonės:

Paketų Sąrašo: 1pc X Maxicheck Pro Vieneto X 1pc OBD II Kabelis 1pc X CD Programinė įranga 1pc X USB Kabelis 1pc X Vartotojo Instrukcija X 1pc Sunku dėklas

€134.15 €167.69

Dalintis

Autel MaxiCheck Pro, Paslaugos Reset, Auto Scanner, Pigūs Autel Maxicheck Pro, Aukštos Kokybės Paslaugos Iš Naujo, Kinija Auto Scanner Tiekėjų.

Palaikomos Sistemos ABS, DPF, EPB, SAS, SRS, Oil Service Reset, BMS
spalva Anglų, olandų, rusų, vokiečių, prancūzų, ispanų ir kitas kalbas
Funkcijos 1 Skaito & Išvalo EPB/SBC gedimų Kodai
Tipas Auto Diagnostikos Kodų Skeneris
Elemento Tipas Kodas Skaitytojai & Scan Įrankiai
Programinės Įrangos Atnaujinimas Taip
Prekės Pavadinimas Autel
funkcijos 3 Atidaro & Uždaro Elektroninį Stabdžių Suportai
Funkcijos 2 Atstato Naftos Paslaugų Šviesos
Specialios Funkcijos OBD2
Savybės Patikrinti Variklio Šviesos Išjungti, Spalvotas Ekranas, Trina Kodai, Interneto U
Transporto Priemonės Tipas Keleivinių Transporto Priemonių
Priedai Adapterio Kabelis, Nešiojimo dėklas, Atminties Kortelė, USB Laidas, Vartotojo Vadovas
Aparatinės Įrangos Versija Naujausias MaxiCheck Pro
Programinės Įrangos Versija Autel MaxiCheck Pro
Gamintojas Dalies Numeris netaikoma
Produkto pavadinimas Autel MaxiCheck Pro
Kalbos Prancūzų,Italų,Vokiečių,Ispanų,Lenkų,Anglų,Rusų,Portugalų,Švedų,Olandų,Japonų,Korėjos
Pakuotės Svoris 1.8kg (3.97lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)
Paieška