1 Atsiliepimai SKU: b168

Nemokamas Pristatymas ST moterų MK vyrų ST-FC Multi-mode 50/125um Optinio tinklo Adapteris Hibridinis Optinis Adapteris Adapteris

Yra sandėlyje


Nemokamas Pristatymas ST moterų MK vyrų ST-FC Multi-mode 50/125um Optinio tinklo Adapteris Hibridinis Optinis Adapteris Adapteris

Šis ST(Moterų), MK(Male) tipas fiber optic hibridas adapteris, reguliuojamos tipas fiber-įterptųjų adapteris jungtis, kuri taikoma veikimą, jungimo ir jungtis tarp skaidulų optika.

Ypatybė:

Daugkartinio naudojimo iki 1000 kartų

Didelio tikslumo bei geros compatiblity

Didelis patikimumas ir stabilumas

Specifikacija:

1. Hibridinis adapteris modelis: ST(Moterų), MK(Vyras)

2. Pluošto tyle: MM 50/125 Pluošto.

3. Įterpties Nuostoliai(db): Mažiau nei 0.50

4. Pakartojamumas(db): yra Didesnis nei 0.38

5. Pakeičiamumas(db): Mažiau nei 0.20

6. Rankovės Lizdo Medžiaga: Cirkonio dioksido keramikos

7. Darbinė temperatūra: -25C iki +75C.

8. Saugojimo temperatūra: - 25C iki +75C.

Parametras

Vienetas

ST moterų ir vyrų FC

MM

PC/UPC/APC

Įterpties Nuostoliai (Tipinis)

dB

≤0.2

Grįžti Nuostolių

dB

≥60

Pakeičiamumas

dB

≤0.2

Pakartojamumas

dB

≤0.2

Ilgaamžiškumas

Laikas

> 1000

Darbinė Temperatūra

C

-40~75

Laikymo Temperatūra

C

-45~85

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

€8.18

Dalintis

BazarShipping.news, BazarShipping.news, Apsipirkimas Internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai.

Adapterio Tipas ST-FC
Modelio Numeris HH-123
Punktas ST moterų MK vyrų Optinio tinklo Adapteris
Prekės Pavadinimas TRENSBATTER
Pakuotės Dydis 15cm x 10cm x 6cm (5.91in x 3.94in x 2.36in)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 0.3kg (0.66lb.)
Paieška