6 Atsiliepimai SKU: b1683

FM Siųstuvo Modulis DSP & PLL Skaitmeninis Belaidis Mikrofonas, FM Stereo Perdavimo dažnį, 87-108MHz standartas Kumpis Radijo

Yra sandėlyje


Aprašymas: Savybės:

1: pažangių skaitmeninio garso signalo apdorojimo (DSP) technologijų ir FM moduliacija etapas-užfiksuota linijos (PLL), kad garso realesnis, daugiau stabilių rezultatų, ilgas darbo valandas be dažnio poslinkis.

2: LCD ekranas yra daugiau intuityvus ir tiksliai, su labai mažas energijos suvartojimas ir minimalus triukšmo trukdžių.

3: Built-in 16 skaitmeninio garso reguliavimo mygtuko operacija gali būti lengvai atliekami.

4: Visi duomenys automatiškai išjungti prieš nutrūkus atmintis 100 metų dar ne viskas prarasta.

5: multi-channel audio įvesties automatiškai persijungia

Produkto parametrai:

Išėjimo galia: 100mW

Garso Dažnių diapazonas: 50Hz-18KHz

Perdavimo dažnis: 87.0 MHz iki 108,0 MHz

Moduliacijos režimai: standartinis FM radijas

Kanalas: LINE / USB channel (stereo), MIC kanalo (mono)

Lygiavertės Triukšmas: >30dB (garso artimas CD kokybei)

Maitinimo įtampa: DC 3.0 V-5.0 V

Darbinė Srovė: 35mA

Siųstuvo antenos: 75cm teleskopinė antena

Perdavimo Atstumas: 75cm standartinį plakti antenos jungtis, Radijo Tecsun PL-660, matuojamas 100 metrų atviros žemės.

Dydis: 26.5x49mm

Atgal, kai šviesos (back light mygtuką operacija, nr. klavišą veikimas, automatiškai išsijungia apšvietimas 20 sekundžių, priklausomai nuo to, fotoaparatą, klausimas, LCD vizualinį poveikį nei faktinė nuotrauka yra gera).

Paskirtis: wireless FM audio, USB PC garso transliavimo, bevieliai mikrofonai, motinos ir vaiko priežiūra.

Naudojimo instrukcijos:

: Galia

Modulio atitinkamą uosto -, +, atitinkamai, tada maitinimo šaltinis (baterija) neigiamas ir teigiamas, su baterija arba kitas energijos šaltinis yra rekomenduojamas maitinimo. Jūs negalite naudoti impulsinis maitinimo šaltinis be filtro (pvz., mobiliųjų telefonų krovikliai ir kitų žemos kokybės impulsinis maitinimo šaltinis), kitaip trikdyti energija, turės įtakos normalų modulis. Šis modulis yra normali darbinė įtampa 3.0-5.0 V, būti atsargūs, ne didesnė kaip maitinimo įtampos diapazonas.

: Raktas

Volume +/-: Paspauskite garso reguliavimo +/- 1, +/- Paspauskite nuolat

Dažnis +/-: Paspauskite dažnio garsas +/- 0,1 MHZ, ilgai paspauskite nuolatinio +/- 1MHZ

Garso išjungimas: Paspauskite, norėdami nutildyti / jt-išjungti

: Antenos

ANT prievadas, skirtas prijungti FM antena, siekiant geriau perduoda FM signalus, siūloma ilgis 75cm išorės plakti antena, ir kuo arčiau antenos nėra užtverta.

: USB garso jungtys

Jei jums reikia šio modulio USB garso transliacijos funkcija, jums reikia prijunkite USB kabelį prie kompiuterio. USB jungtį ir yra suderinamas su paprastais mobiliaisiais telefonais, jį galite naudoti USB kabelį prijunkite telefoną prie kompiuterio modulis. Ateina dėl kompiuterio USB 5V išėjimo, todėl jūs galite tiesiogiai sujungia kompiuterį su USB, su USB, suteikia energijos modulį. Prijungus kompiuterį per USB, šis modulis automatiškai įveskite PC garso transliacijos režimu, LCD ekrane rodoma PC, kompiuteris bus automatiškai įdiegti vairuotojo pusėje, ir tai modulis, pavadintas "CD002" garso plokštę prietaisą, nustatykite viduje kompiuterio balsą-leido ir Leidžia "CD002" garso įranga, kompiuterių sistemas, garso per šį modulį, FM siųstuvas būdų, netoli radijo dažnių perduoti dažnai ir nuosekliai modulio prie kompiuterio, klausytis garso modulio baigimo sistemos paleidimo.

: LINE audio jungtis

Jei jums reikia šio modulio LINIJA (line įvesties) kanalas kaip šaltinį siųstuvas, tik garso kabelį į šį modulį, 3,5 mm garso lizdą, o kitą galą į jūsų garso įrenginį (pvz., mobiliojo telefono laisvų rankų įranga skylė) gali būti, ir modulis automatiškai perjungti į LINE kanalų FM siųstuvas kaip šaltinį. Kaip ilgai, kaip prisitaikyti prie netoliese esančius FM radijo perdavimo dažnis ir nuoseklumą, modulio, galite klausytis garso iš ragelio pusėje.

: FM bevielis mikrofonas

Jei jums reikia šio modulio kaip šaltinį teršalų MIC, LINE tiesiog ištraukite laidą ir USB laidas (ty ne LINIJOS ir USB jungtis), modulis automatiškai eiti MIC FM kanalas kaip šaltinį teršalų, šis modulis yra labai didelio jautrumo kūno mikrofonai, bevieliai mikrofonai, gali būti taikomas taip, kaip reikia, motinos ir vaiko globos. Atkreipkite dėmesį, kad naudojant šį modulį pulteliu reguliuoti garsą su geriausias pikapas poveikį.

Pastaba:

1: Maitinimo įtampa neturi viršyti maitinimo įtampos diapazonas šio modulio.

2: Jūs galite ne hit atgal prietaiso modulis darbe, siekiant, kad nebūtų paveikti normalų modulį, arba sukelti trumpąjį jungimą sudegino modulius.

3. Darbo turėtų vengti vietinio radijo ryšio perdavimo dažnio, siekiant išvengti tarpusavio trikdžių įtakos perdavimo diapazonas šio modulio.

4: FM radijo siųstuvai kartu su naudoti, norint pasiekti norimą efektą, todėl labai svarbu pasirinkti radijo. Gavimo atstumas atstumas, garso kokybė yra gera ar bloga ir imtuvas turi didelį ryšį. Siekiant geriau veikia šis modulis yra rekomenduojama, kad jūs naudojate aukštos kokybės radijo.

€4.54

Dalintis

Fm Siųstuvo Modulis, Dsp Modulyje, Dsp Fm, Pigus Fm Siųstuvo Modulis, Aukštos Kokybės Dsp Modulyje, Kinija Dsp Fm Tiekėjų.

Darbinė temperatūra Standartas
Tipas Įtampos Reguliatorius
Prašymas fm
Sąlyga NAUJAS
Maitinimo Įtampa v
Modelio Numeris Nauja
Išsklaidymo Galia w
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 0.01kg (0.02lb.)
Pakuotės Dydis 8cm x 8cm x 8cm (3.15in x 3.15in x 3.15in)
Paieška